Ana sayfa. / işler / ahl-park

AHL Park için Yürüttüğümüz

dijital iletişim

çalışması

AHL Park logosu.

brief

AHL Park, Çorum’da açılan ve bünyesinde dünya markalarını barındıran ilk alışveriş merkezidir. Bu öncü ve yenilikçi gelişmenin sonucunda daha geniş bir kitleye açılmak ve potansiyeli müşteri sayısını yükseltmek istiyordu.

yaklaşım

AHL Park’ı geniş kitlelere ulaştırmak için hem geleneksel hem de dijital ortamlarda çeşitli çalışmalar yaptık. Rakip analizleri ve dijital medyanın dinamiklerini en doğru şekilde kullanıp görsel ve video çalışmalarımızla AHL Park’ı sosyal medyada güçlü ve etkin bir hale getirdik. Aynı zamanda kampanya ve çekilişler düzenleyerek alışveriş merkezini potansiyel müşteri sayısınına ulaştıracak içerikler ürettik.

sonuçlar

Yaptığımız çalışmalarla AHL Park ve kullanıcılar arasında bir köprü görevi üstlenerek markanın hedef kitlesini arttırmayı başardık. Alışveriş merkezini geleneksel ve dijital ortamlarda aktif bir hale getirerek bilinirliğini yükselttik.

İnsan ağı ikonu.
% 0

etkileşim oranında
artış

erişim ikonu
% 0

etkileşim oranında
artış

Takipçi ikonu.
% 0

takipçi sayısında
artış

İnsan ağı ikonu.
% 0

etkileşim oranında
artış

erişim ikonu
% 0

erişim oranında
artış

Takipçi ikonu.
% 0

takipçi sayısında
artış

AHL Park mağazalar, ahl park sinema, ahl park çorum dünya markalarıyla beraber büyüyen, hizmet vermekten gurur duyduğumuz markalarımız arasında yer almaktadır.