Ana sayfa. / işler / anatoli

Anatoli İçin Hazırladığımız

web site

çalışması

Anatoli logosu.

brief

ANATOLİ, tarih boyunca Anadolu Toprakları’nın ev sahipliği yaptığı medeniyetlerin izlerini Anadolu’nun eşsiz ruhu ile harmanlayarak günümüze taşıyan, eşsiz ürünleri portföyünde bulunduran bir markaydı. Bu eşsiz ürünleri tüm dünyaya ulaştırabilmek için güçlü altyapısı olan bir e-ticaret sitesine ihtiyacı vardı.

yaklaşım

ANATOLİ’nin e-ticaret sitesini tasarlarken en büyük motivasyonumuz 1.000 yıllık Anadolu medeniyetinden esinlenerek tasarlanan ürünleri tüm dünyaya sunmak oldu. Sitemizi tasarlarken Opencart’ın e-ticaret tarafındaki altyapısından faydalandık. Her sayfamızda kullanıcı deneyimini gözeterek kodladığımız detaylar sitemizi teknik açıdan da mükemmele taşıdı. Mobil ve tablet cihazlara uyumlu bir site oluşturabilmenin önemini bilerek responsive kodlamayı da es geçmedik.

sonuçlar

Sitemizi 1 ay gibi kısa bir sürede Türkçe ve İngilizce dil desteği ile yayına aldık. Uluslararası kargo, kredi kartı ile ödeme seçeneği ve hızlı müşteri desteği ile ANATOLİ müşterilerine yeni yüzüyle hizmet vermeyi bekliyor.

Anatoli web ana sayfası.
Page speed.
% 0

page speed
oranında artış

Arama ikonu.
% 0

indekslenme
hızında artış

Siteyi terketme.
% 0

siteyi terketme
oranında düşüş

Page speed.
% 0

page speed
oranında artış

Arama ikonu.
% 0

indekslenme
hızında artış

Siteyi terketme.
% 0

siteyi terketme
oranında düşüş